Jeżeli jesteś zainteresowany zdobyciem Licencji Pilota, a nie możesz z różnych powodów podjąć szkolenia teoretycznego w sposób stacjonarny to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. front chłodny

Przy współpracy z portalem www.e-piloci.com.pl, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom współczesnych uczestników szkoleń, dając możliwość przyswojenia wiedzy teoretycznej wymaganej do zdobycia licencji Pilota Samolotowego – Turystycznego PPL(A), Pilota Samolotów Lekkich LAPL(A), Szybowcowego PLG/SPL  lub Świadectwa Kwalifikacji Pilota Samolotu Ultralekkiego, bez wychodzenia z domu.

Jeżeli twoja praca nie pozwala Ci na swobodne dojeżdżanie do ośrodka szkoleniowego lub Aeroklubu, bo na przykład jesteś w tej chwili poza granicami kraju, to nic nie stoi na przeszkodzie by podjąć szkolenie teoretyczne, wystarczy mieć dostęp do sieci internetowej. Dzięki szkoleniu e-learningowemu  całą teorię przerabiasz w wygodnym dla ciebie miejscu w którym masz dostęp do Internetu.

System platformy komputerowej, na którym zainstalowane jest szkolenie umożliwia bieżącą kontrolę i nadzór nad nauką oraz postępami w szkoleniu. Po ukończeniu modułów szkoleń, zaliczeniu wymaganych  ćwiczeń utrwalających wiedzę oraz  testów kończących każdy moduł, każdy uczestnik kursu zobowiązany będzie do uczestnictwa w zjeździe kończącym szkolenie teoretyczne, realizowanym w Aeroklubie. Szkolenie to obejmuje 10% czasu przeznaczonego na określony przedmiot. Czas ten poświęcony jest na szkolenie w zakresie bieżącej praktycznej obsługi statków powietrznych, wypełniania planów lotów, pracę z mapą, doskonalenie obliczeń nawigacyjnych, bezpośrednie przygotowanie do lotu, itp.

Po zaliczeniu egzaminu z części teoretycznej otrzymasz zaświadczenia o ukończeniu szkolenia teoretycznego, które daje możliwość kontynuowania szkolenia praktycznego.

Po odbyciu całości szkolenia teoretycznego zakończonego zjazdem, w ustalonym terminie odbywać się będzie końcowy egzamin wewnętrzny zaliczający całość szkolenia teoretycznego. Po złożeniu egzaminów z wynikiem pozytywnym, kandydat otrzymuje zaświadczenie o odbyciu i zaliczeniu części teoretycznej uprawniającej do podjęcia praktycznego szkolenia w powietrzu i przystąpienia do egzaminu teoretycznego przed Lotniczą Komisją Egzaminacyjną w Urzędzie lotnictwa Cywilnego.

Polish PL English EN