E – Learning

Zdalna nauka z Avioner.pl

Jeżeli jesteś zainteresowany zdobyciem Licencji Pilota, a nie możesz z różnych powodów podjąć szkolenia teoretycznego w sposób stacjonarny, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Przy współpracy z portalem http://www.avioner.pl/, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom współczesnych uczestników szkoleń, dając możliwość przyswojenia wiedzy teoretycznej wymaganej do zdobycia licencji Pilota Samolotowego – Turystycznego PPL(A), Pilota Samolotów Lekkich LAPL(A), Szybowcowego PLG/SPL  lub Świadectwa Kwalifikacji Pilota Samolotu Ultralekkiego, bez wychodzenia z domu.

Nie masz jak być osobiście? Nieszkodzi!

Jeżeli twoja praca nie pozwala Ci na swobodne dojeżdżanie do ośrodka szkoleniowego lub Aeroklubu, bo na przykład jesteś w tej chwili poza granicami kraju, to nic nie stoi na przeszkodzie by podjąć szkolenie teoretyczne, wystarczy mieć dostęp do sieci internetowej. Dzięki e-learningowi całą teorię przerabiasz w wygodnym dla ciebie miejscu w którym masz dostęp do Internetu.

Po zaliczeniu egzaminu z części teoretycznej otrzymasz zaświadczenia o ukończeniu szkolenia teoretycznego, które daje możliwość kontynuowania szkolenia praktycznego.

Po odbyciu całości szkolenia teoretycznego zakończonego zjazdem, w ustalonym terminie odbywać się będzie końcowy egzamin wewnętrzny zaliczający całość szkolenia teoretycznego. Po złożeniu egzaminów z wynikiem pozytywnym, kandydat otrzymuje zaświadczenie o odbyciu i zaliczeniu części teoretycznej uprawniającej do podjęcia praktycznego szkolenia w powietrzu i przystąpienia do egzaminu teoretycznego przed Lotniczą Komisją Egzaminacyjną w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego.

Masz jakieś pytania?

Odwiedź nasz Fanpage

Wszystkie aktualne informacje na wyciągnięcie ręki. Publikujemy regularnie, także jeśli chcesz być na bieżąco nie zapomnij nas obserwować! 

Skontaktuj się przez formularz

Masz niestandardowe pytanie? Nie jesteś czegoś pewien? Napisz śmiało przez nasz formularz kontaktowy, udzielimy Ci odpowiedzi tak szybko jak to możliwe!

Nasi Partnerzy

Polish PL English EN