Grupa spadochronowa przy AE

Jeśli chcesz spróbować i poczuć to co skoczkowie ale nie masz czasu i ochoty na badania kursy oraz cenisz sobie maksymalne bezpieczeństwo proponujemy skok w tandemie z doświadczonym instruktorem. Skok taki może i powinien być uwieczniony na video (DVD) oraz zdjęciach (JPG), materiał ten otrzymasz na miejscu po skoku. Można także kupić prezent jako zaproszenie kupon talon lub voucher na skok tandemowy wybranej osobie w biurze aeroklubu elbląskiego Elbląg ul.lotnicza 8b od poniedziałku do piątku 10-14 tej, oraz w każda sobotę w czasie trwania skoków od 10-19.

Fotorelacja ze skoków w Aeroklubie Elbląskim.

Osoby, które zdecydują się skakać samodzielnie zapraszamy na szkolenia spadochronowe.

Po szkoleniu wykonasz samodzielnie skok ze spadochronem z samolotu Cessna 182.

W Aeroklubie Elbląskim do szkoleń wykorzystywane są nowoczesne spadochrony szybujące czeskiej firmy MARS wyposażone w automaty zabezpieczające AAD MPAAD.

Całą działalność spadochronową prowadzimy oczywiście na terenie lotniska Aeroklubu w Elblągu (ok. 60km od Gdańska / Trójmiasta)

Więcej informacji na temat skoków spadochronowych, tandemów i kursów w Elblągu na stronie http://www.ssae.pl Tel. 607 834 339.