Loty Zapoznawcze/ Sightseeing flights

Serdecznie zapraszamy na loty zapoznawcze szybowcowe i samolotowe!

Chcesz doświadczyć niezwykłych doznań, przeżyć przygodę, dotknąć nieba? A może zastanawiasz się nad szkoleniem i chcesz zobaczyć jak to wygląda od podszewki?

Loty zapoznawcze odbywają się z instruktorem, który zadba o Państwa bezpieczeństwo. Oprócz oglądania widoków będziecie mogli także dotknąć sterów i spróbować samodzielnie pilotować samolot albo szybowiec! Całość poprzedzona krótkim wstępem teoretycznym.

Honorujemy vouchery: Katalog Marzeń, Prezent Marzeń, Wyjątkowy Prezent.

Aktualnie oferujemy następujące możliwości:

Loty zapoznawczy szybowcem:

• start za wyciągarką, czas lotu ok. 5 minut – 150 zł,
  • start za samolotem, czas lotu ok. 15 minut – 250 zł,
  • lot termiczny, start za samolotem, czas lotu ok. 30 minut – 450 zł.

Do szybowca możemy na jeden lot zabrać jednego pasażera.

Loty zapoznawczy samolotem:

• Cessna 150 (max. 1 pasażer) – 12 zł/min,
  • Socata Raylle 235ED (max. 3 pasażerów) – 30 zł/min za 3 pasażerów.

Minimalny czas trwania lotu to 10 minut.

Do lotów zarówno szybowcem, jak i samolotem, istnieje możliwość wykupienia aeroklubowej koszulki (koszt 49.99 zł).

W celu rezerwacji prosimy o kontakt mailowy (biuro@aeroklubelblaski.pl) lub telefoniczny (+48 668 049 683).

We cordially invite you on glider and airplane reconnaissance flights!

Do you want to experience an unusual experience, experience an adventure, touch the sky? Or maybe you are thinking about training and you want to see how it looks from the inside?

Familiarization flights take place with an instructor who will take care of your safety. In addition to viewing the views, you will also be able to touch the controls and try to pilot the plane or glider yourself! The whole is preceded by a short theoretical introduction.

We honor vouchers: Katalog Marzeń, Prezent Marzeń, Wyjątkowy Prezent.

We currently offer the following options:

Glider sightseeing flights:

• start behind the winch, flight time about 5 minutes – PLN 150
  • start behind the plane, flight time approx. 15 minutes – 250 PLN,
  • thermal flight, start after the flight, flight time approx. 30 minutes – 450 PLN.
    We can take only one passenger for one glider flight..

Sightseeing flights by plane:

• Cessna 150 (max 1 passenger) – 12 PLN / min,
  • Socata Raylle 235ED (max 3 passengers) – 30 PLN / min for 3 passengers.
    The minimum flight duration is 10 minutes.

For flights with both a glider and an airplane, it is possible to buy an aeroclub t-shirt (cost PLN 49.99).

To make a reservation, please contact us by email (biuro@aeroklubelblaski.pl) or by phone (+48 668 049 683).