Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
  Drukuj

Atrakcyjny Wiosenny Obóz Przelotowy w Lubinie
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 maja 2011, o 08:29 
Offline

Dołączył(a): 27 mar 2011, o 22:24
Posty: 609
imię i nazwisko użytkownika: waclaw kokot
Witam szybowników Jantarowych. Mam dla Was propozycję na czerwiec na Jantara Std .
Zbliża się atrakcyjna impreza w Aeroklubie Zagłębia Miedziowego w Lubinie - Wiosenny Obóz Przelotowy 6- 19 czerwca br. Informacje na stronie www AZM.
Mam zamiar wziąć w nim udział i zapraszam chętnych pilotów Jantarowych do wspólnego wyjazdu z naszym szybowcem Jantar Std 41 - SP 3050. Koszty nie są zbyt wysokie, ale warto je podzielić na 2 lub 3 pilotów, którzy stanowiliby zespół Aeroklubu Elbląskiego
Nasz Jantar Std jak wiadomo ostatnie dwa lata prawie nie latał czyli nie zarabiał, tylko generował koszty - rocznie 4 i 7 godzin. Z tego co wiem to Dyrekcja udzieli zgody na przebazowanie Jantara do Lubina na czas obozu. Oczywiście pod wszystkimi rygorami bezpieczeństwa. Dla Klubu będzie to zastrzyk pieniędzy, a pozostali piloci Sekcji i tak będą mieli do dyspozycji Jantara 3
Zgłosiłem już deklarację udziału w WOP, teraz poszukuję członków zespołu. Zapraszam , bo warto. Pogoda zapowiada się przelotowa i dużo można się nauczyć. Organizatorzy zapewniająw ramach wpisowego 150 zł - obsługę meteo i "task settera". Będą zawsze do wyboru trasy łatwiejsze i trudniejsze. Czekam na wasze zgłoszenia mailem lub pod telefonem 500140731
Z lotniczym pozdrowieniem - Wacek Kokot


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Atrakcyjny Wiosenny Obóz Przelotowy w Lubinie
PostNapisane: 12 maja 2011, o 16:33 
Offline

Dołączył(a): 27 mar 2011, o 22:24
Posty: 609
imię i nazwisko użytkownika: waclaw kokot
http://www.szybowce.com/news/article.php?id=54775&group=ava.szybowce#54775

POD TYM ADRESEM SĄ DALSZE ZACHĘTY DO UCZESTNICTWA.
NIE ZWLEKAJCIE. :roll:

pozdrawiam
Wacek Kokot


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Atrakcyjny Wiosenny Obóz Przelotowy w Lubinie
PostNapisane: 15 maja 2011, o 10:32 
Offline

Dołączył(a): 27 mar 2011, o 22:24
Posty: 609
imię i nazwisko użytkownika: waclaw kokot
Witam ponownie pilotów jantarowych w sprawie obozu przelotowego w Lubinie.

Szkoda. że nikt więcej dotąd się nie zglosił. Naprawdę warto!! Rozumiem, że szybowiec jeszcze nie jest sprawny (a termin jest blisko) i nawet nie mogę do końca wypełnić formularza zgłoszenia (trzeba wpisać ubezpiecznienie , którego jeszcze nie ma). Pusty formularz dla chętnego zostawiłem wczoraj w Wyszkoleniu.
Wiem z ogłoszenia , że mimo to należy wysłać zgłoszenie i potem uzupełnić. Gdy do jutra nikt się nie zgłosi uznam, że nie zgłaszacie sprzeciwu, na przebazowanie Jantara Std na czas obozu w Lubinie. Tak jak pisałem w mailu - każdy może dołączyć w trakcie trwania obozu, ponosząc swoją część kosztów.
Zdeklarowałem sam pokryć ubezpieczenie AC na sumę ubezpieczenia 40000zł (wartość rynkowa) i przedpłacić 1100zł a konto wylatanych godzin. Do miłego ..
Z szybowcowym pozdrowieniem
Wacek Kokot


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Atrakcyjny Wiosenny Obóz Przelotowy w Lubinie
PostNapisane: 24 maja 2011, o 12:27 
Offline

Dołączył(a): 27 mar 2011, o 22:24
Posty: 609
imię i nazwisko użytkownika: waclaw kokot
Witam, zbierają się czarne chmury nad moim wyjazdem na WOP. Szybowiec SP3050 nie będzie miał klasy aż do 14 czerwca. Pozostaje mi prosić "kolegów jantarowców" o zgodę na pobranie z klubu Jantara 3 na ten obóz w okresie od 6 czerwca do 19 czerwca.
Od 14 czerwca będzie gotowy do latania w klubie Jantar std SP 3050. Co Wy na to? Nadal deklaruję poniesienie opłat za pełne ubezpieczenie Jantara 3 i przedpłatę na godziny nalotu. Do przyjęcia jest też krótszy okres pobytu na obozie (mimo, że wysłałem już rezerwacje i zgłoszenie do Lubina) - do uzgodnienia.
z szybowcowym pozdrowieniem
Wacek Kokot


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Atrakcyjny Wiosenny Obóz Przelotowy w Lubinie
PostNapisane: 25 maja 2011, o 15:53 
Offline

Dołączył(a): 25 maja 2011, o 14:34
Posty: 3
imię i nazwisko użytkownika: Darek Brzykcy
Witam
Myślę, że w tej sytuacji koledzy latający na Jantarze powinni zgłosić swoją deklarację latania na SP-3296 w tym czasie. Jeżeli nie będzie zgłoszeń, to niech Wacek ściga się w Lubinie.
Pozdrawiam
Darek Brzykcy


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group alveo

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL