e-learning

Jeżeli jesteś zainteresowany zdobyciem Licencji Pilota, a nie możesz z różnych powodów podjąć szkolenia teoretycznego w sposób stacjonarny, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Przy współpracy z portalem http://www.avioner.pl/, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom współczesnych uczestników szkoleń, dając możliwość przyswojenia wiedzy teoretycznej wymaganej do zdobycia licencji Pilota Samolotowego – Turystycznego PPL(A), Pilota Samolotów Lekkich LAPL(A), Szybowcowego PLG/SPL  lub Świadectwa Kwalifikacji Pilota Samolotu Ultralekkiego, bez wychodzenia z domu.

front chłodny

Jeżeli twoja praca nie pozwala Ci na swobodne dojeżdżanie do ośrodka szkoleniowego lub Aeroklubu, bo na przykład jesteś w tej chwili poza granicami kraju, to nic nie stoi na przeszkodzie by podjąć szkolenie teoretyczne, wystarczy mieć dostęp do sieci internetowej. Dzięki e-learningowi całą teorię przerabiasz w wygodnym dla ciebie miejscu w którym masz dostęp do Internetu.

Po zaliczeniu egzaminu z części teoretycznej otrzymasz zaświadczenia o ukończeniu szkolenia teoretycznego, które daje możliwość kontynuowania szkolenia praktycznego.

Po odbyciu całości szkolenia teoretycznego zakończonego zjazdem, w ustalonym terminie odbywać się będzie końcowy egzamin wewnętrzny zaliczający całość szkolenia teoretycznego. Po złożeniu egzaminów z wynikiem pozytywnym, kandydat otrzymuje zaświadczenie o odbyciu i zaliczeniu części teoretycznej uprawniającej do podjęcia praktycznego szkolenia w powietrzu i przystąpienia do egzaminu teoretycznego przed Lotniczą Komisją Egzaminacyjną w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego.