Dzień Kobiet! Oferta dla Kobiet:) Promocja!

Wszystkim Kobietom, tym młodszym i starszym, naszym koleżankom i tym, których nie znamy życzymy samych uśmiechów i codziennych sukcesów, tych przyziemnych i powietrznych! Zapraszamy na lotnisko do realizacji swych czasami skrytych pasji i marzeń:)

UWAGA! Tylko dziś! Pierwsze pięć Pań, które interesują się rozpoczęciem szkolenia szybowcowego w Aeroklubie Elbląskim i wyślą swoje zgłoszenie na takie szkolenie na adres biuro@aeroklubelblaski.pl do godz. 23:59, udzielimy 50% zniżki na szkolenie teoretyczne!* Zapraszamy! Spieszcie się dziewczyny;)

 

*zniżka dotyczy szkolenia teoretycznego, stacjonarnego, prowadzonego przez Aeroklub Elbląski w ramach Programu Szkolenia Szybowcowego AE. Zniżka zostanie przyznana pięciu pierwszym kobietom o wieku powyżej 14 roku życia, które przyślą swoje zgłoszenie na adres: biuro@aeroklubelblaski.pl do godz. 23:59 dnia 08/03/2018 i zadeklarują, iż po ukończeniu szkolenia teoretycznego, o którym mowa wyżej będą kontynuowały podstawowe szkolenie szybowcowe w Aeroklubie Elbląskim w roku 2018.

Możliwość komentowania jest wyłączona.