Aeroklub Elbląski – DZIEŃ OTWARTY 19 marca 2016 godz.12

AEROKLUB ELBLĄSKI – DZIEŃ OTWARTY

Marzyliście kiedyś o lataniu? Chodzicie „z głową w chmurach”? Fascynujecie się lotnictwem, tym małym i tym większym? Jesteśmy po to, by wychodzić naprzeciw Waszym oczekiwaniom i pomagać spełniać Wasze marzenia, nawet te nieśmiałe!

Aeroklub Elbląski organizuje DZIEŃ OTWARTY z okazji pierwszego Dnia Wiosny oraz spotkanie informacyjno – organizacyjne dla wszystkich osób zainteresowanych rozpoczęciem szkolenia szybowcowego oraz samolotowego.

Zapraszamy całe rodziny z dziećmi, młodzież i wszystkich tych, którzy interesują się lotnictwem i chcieliby rozpocząć swoją przygodę z lataniem!

Spotykamy się w sobotę, 19 marca o godzinie 12:00 w Aeroklubie Elbląskim.

Na spotkaniu zaprezentujemy nasz Aeroklub, jego sprzęt latający, opowiemy nieco o historii lotnictwa w Elblągu, a także omówimy nasze plany szkoleniowe na rok 2016!

Pierwszym 10 osobom chętnym do rozpoczęcia szkolenia szybowcowego sfinansujemy badania lotniczo – lekarskie. Wszystko dzięki wsparciu UM Elbląga!

Wiosna tuż tuż – czas rozwinąć skrzydła!

Kontakt: zarzad@aeroklubelblaski.pl, tel. 668 049 683

plakat_szkolenia-page-001111

Możliwość komentowania jest wyłączona.